2016 değerleri işlenmiş  kapak hesabi excel tablosunu www.ince.av.tr/mehmet adresindeki eski sitemizden indirebilirsiniz.

Tablo amatör bir excel çalışmasıdır. Bu hesaplama tablosu, meslektaşlarımıza  kendilerine özel hesap tablosu hazırlayabilmeleri için "örnek olarak" paylaşılmıştır.
Tabloyu alıp,  değiştirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  Excell kullanarak bir çok hesaplamayı kolay şekilde yapabilir. kendinize özel hesap tablosu oluşturabilirsiniz.

 

Lütfen Dikkat !

Çıkabilecek hesaplama hatalarından dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.
Lütfen! Hesap sonuçlarını mutlaka doğrulayarak kullanınız. Biz sadece 2002 yılında kendimiz için oluşturduğumuz örnek dosyayı  istek üzerine her Aralıkta yenilenen değerleri işleyerek tekrar paylaşıyoruz.

Tabloda bir çok eksiklik de vadır. Örneğin faiz tek rakamdan hesapanır. Bir kaç yıllık bir hesaplama yapmak istiyorsanız ,  faiz oranı değişmişşse,  kademeli / değişken faiz için dikkatli şekilde hesaplama yapmalısınız.

bu tablo sadece tek faiz oranına izin verir. ancak faizi tek başına hesaplarım,  sonra tabloya işlerim derseniz tablodaki faiz sekmesinde kademeli/ değişken faziz tablosunu kullanıp, faizi burada hesaplatıp ana tabloya manuel ( elle ) girebilirisiniz.   Faydalı olması dileğimizle

Av. Mehmet İNCE
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.